Daarom willen wij u direct naar de juiste producten met aanvullende informatie leiden, die voornamelijk voor u van belang zijn. Opdat u snel antwoorden kunt vinden, ontvangt u van ons relevante inhoud en persoonsgebonden reclame-uitingen. Daarvoor gebruiken wij Cookies die informatie verzamelen over welke aanbiedingen bij onze producten bekeken worden.
Als u deze werkwijze kunt waarderen, klikt u op “accepteren”. Als u niet akkoord gaat, kunnen wij de inhoud niet aanpassen aan u persoonlijke interesses. Alle overige opties kunt u lezen onder “Instellingen” naast nadere informatie over onze databescherming.
Probeer iets nieuws op de Installatie Vakdagen van dit jaar
News
Bezoek onze stand 461 in hal 4 en ontdek zelf hoe onze producten je kunnen helpen om meer te zien, tijd te besparen en meer te verdienen.
Deze keer hebben we iets heel speciaals bedacht. Ga met onze Wöhler VIS 500 video-inspectiecamera op zoek naar de kleine monsters in de leiding en win met een beetje geluk een Wöhler VE 400 video-endoscoop. En dat is nog niet alles: er ligt een geweldige beursaanbieding voor de Wöhler VE 400 video-endoscoop op u te wachten:
In ons nieuws- en persarchief vindt u al het productnieuws, informatie over innovatieve technologierapporten over spannende evenementen en uitgebreide technische rapporten van de afgelopen jaren.